8. července 2018

Je tady Soutěž o celou trilogii!

Už dlouho tady nebyla žádná soutěž, že? 
Naposledy jsem dělala soutěž jako poděkování za 35 000 zobrazení blogu a teď se to číslo téměř zdvojnásobilo! Moc děkuji každému z vás, kteří pravidelně čtete moje články, protože to pro mě strašně moc znamená. A i pokud jste tady poprvé, díky moc za vaší návštěvu :) Miluju psaní tohoto blogu a to, že ho čtete je pro mě dokonalý pocit.


O co soutěžíme?
Rovnou o celou sci-fi trilogii Loď mezi hvězdami!

Soutěžní otázky:Kdyby jste mohli strávit den s jakoukoliv knižní postavou, s kým by to bylo a proč?

Podmínky soutěže jsou jen dvě.
1. Být pravidelným čtenářem tohoto blogu.  - GFC (najdete ho v menu, pravidelní čtenáři).
2. Dát like stránce blogu Knihomolka Alyss na facebooku. 
Do komentáře mi napište jak se jmenujete na facebooku a nezapomeňte připsat e-mail, na který vás mám kontaktovat v případě výhry. A samozřejmě mi nezapomeňte napsat odpověď na soutěžní otázku!

Pro větší pravděpodobnost výhry můžete napsat další komentáře:
1. Napsat i kam by jste svou oblíbenou knižní postavu vzali v našem světě!

2. Jméno, pod kterým sledujete můj instagram. (alyssana8649)Soutěžit můžete všichni až do neděle 22.7. 2018. Vítěze vylosuju nejpozději do dvou dnů a ozvu se mu e-mailem, pokud neodpoví do 48 hodin knížku získá někdo jiný.

19 komentářů:


 1. FB: Simča Damková
  Byla by to nejspíš Ella Harper z Papírové princezny.Je mi velmi sympatická a silná, její úplně jedno co si o ní lidé myslí, je to jedna z nejsilnějších postav, o kkterých jsem četla. Myslím, že bych se od ní mohla mnohé naučit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Papírovou princeznu jsem taky četla a Ella je opravdu úžasná osobnost! Jsi zapojená do soutěže :)

   Vymazat
 2. FB Chensie Ips
  SvetMeziRadky@seznam.cz

  Skvělý dotaz. Na takové ráda odpovídám. Není snadné vybrat si jednu postavu. Především, když se zaměřím na své knižní milence, ale v tuhle chvíli vyhrává Rhage z románu Milenec z věčnosti, ze série Bratrstvo černé dýky. Proč? Protože ho prostě zbožňuju. Jeho postava je skvělá. Propracovaný charakter dává čtenáři možnost ho poznat a ačkoliv nepatří mezi ty, které v BCD mají nejtemnější minulost, své čtenářky si získá svým přístupem. Víc nemůžu říct, byl by to spoiler. Ale jo, s ním by to fakt stálo za to.

  Kam bych Rhagea vzala? No k sobě domů. Přivázala bych ho ke své posteli na řetěz a už nikdy nepustila. :D

  Instagram: Svet Mezi Radky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tuhle sérii vůbec neznám, ale tenhle komentář mě donutil si zjistit o co jde! A zní hodně zajímavě, takže se do ní možná jednou pustím :D Přeji štěstí v soutěži!

   Vymazat
  2. Děkuju. Je to moje top série. Jestli máš ráda paranormal romance, mohla by se ti hodně líbit. :)

   Vymazat
 3. FB: Anežka Doubková
  TheMellory@seznam.cz
  Instagram: srdce_knih

  Strašně ráda bych se setkala s Claire Fraserovou z Cizinky, která na mě působí od první chvíle strašně sympaticky, laskavě, přátelsky. Moc ráda bych si s ní promluvila a kdyby přišla i s Jamiem, bylo by jedině plus. :)
  A kam bych ji vzala? V blízkosti místa kde bydlím je krásný les, kde by se jí jistě líbilo. Mohly bysme spolu sbírat bylinky a nerušeně rozprávět...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cizinku jsem nečetla, ale i přesto tě chápu. Taky bych si ráda jen tak popovídala se svými oblíbenci :) Samozřejmě si zařazena do soutěže všemi třemi hlasy a přeji hodně štěstí!

   Vymazat
 4. FB: Verča Kovářová
  Email:chvilenacteni@seznam.cz
  Inst: blogging_with_annis

  Normálně bych si vybrala Rhysanda z Dvoru trnů a růží, ale to by nemohlo být přeci jen na jeden den. Takže bych ho chtěla strávit s Americou ze Selekce, protože mi přijde hodně sympatická. A v našem světě bych jí vzala do aquaparku 😍😍

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V aquaparku s Americou by byla určitě legrace :D Hodně štěstí v soutěži!

   Vymazat
 5. FB: Kateřina Miklíková
  mail: nikolaoss.trojtecka@seznam.cz

  Tyhle otázky úplně nesnáším :D jak mám vybrat jen jednu? Ale možná právě proto se snažívm vždycky odpovídat a bojovat s tím. A pak hodiny a hodiny dumám. Kdo to bude? Přemýšlím nad všema možnýma postavama, o kterých jsem četla v poslední době a snažím se vyfiltrovat jen jednu :) zjednoduším si to jen na knihy přečtené letos, čímž vypadne můj oblíbenec Rupert Campbel-Black a zůstane - tramtadádáááá! Princ Jalan Kendeth (doufám, že jsem jméno Jeho jasnosti napsala dobře :)) z knihy Princ lhářů. A proč? Protože je ulhanec, zbabělec a vyčůránek a taky má skvělé hlášky a je s ním úžasná sranda. A vzala bych ho na víkend na vodu, protože se mu v lodi dělá blbě a strašně to nesnáší :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tuhle knihu vůbec neznám, ale i tak mě tvůj komentář pobavil :D Přeji štěstí v soutěži!

   Vymazat
 6. FB: Kristýna Férová
  email: kristynaferova@gmail.com

  Uf, tak to je hodně těžké. Jak první mě napadlo, že by to mohl být někdo z kouzelnické série o Harrym Potterovi, kterou nadevše miluji. Pak jsem o tom ale tak přemýšlela a je tam tolik skvělých postav, že bych si jednu jedinou vybrat nedokázala. Po dlouhé přemýšlení jsem ale konečně našla toho, s kým bych strávila nejraději nejen jeden den, ale klidně i celý život - Malý princ. Myslím, že by to byl ten nejúžasnější a nejkouzelnější den v mém životě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to naprosto chápu :) Jsi zařazena a přeji ti hodně štěstí!

   Vymazat
 7. Vůbec tuto sérii neznám ale rád bych ji uvítal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to skvělá trilogie, ale abych tě mohla zařadit do soutěže, musel by jsi splnit podmínky, což se nestalo. Ale pokud chceš, soutěž ještě dál běží, takže máš pořád šanci.

   Vymazat
 8. Tohle se mi strašně mění, každý týden ulítávám na jiné literární (fňuk) postavě. :D Teď je to pan Darcy - a proč? Protože je krásným mrzoutem (alespoň v mých představách :D).

  Zdeňka Vok.
  zejzen@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky bych si vybrala nejraději po dočtení každé knihy jednu :D Přeji štěstí v soutěži :)

   Vymazat
 9. Jelikož mojí nej knižní sérií je Harry Potter, tedy alespoň jednou z mnoha, tak bych určitě chtěla strávit den s ústřední trojicí. Ráda bych s nimi prošla prvním týdnem na kouzelnické škole :-D


  1. lucylillianne
  2. Luciina Zašívárna
  Do komentáře mi napište jak se jmenujete na facebooku a nezapomeňte připsat luculi@seznam.cz

  1. pokud to vezmu kolem a kolem, tak jsou to Briti, takže kamkoli v naší zemi ;-)

  2. lucylillianne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je asi snem každého, kdo si alespoň trošku zamiloval Harryho Pottera včetně mne! :) Samozřejmě jsi zařazena všemi hlasy a přeji hodně štěstí!

   Vymazat

Budu moc ráda, když mi napíšeš nějaký komentář :)